Doprava a platba

Doprava

1. Osobní odběr

Objednané zboží si Kupující může ZDARMA osobně vyzvednout v kamenné prodejně, na adrese Železářství Žaloudek s.r.o., Masarykovo nám. 84, 59501 Velká Bíteš.

Zboží k osobnímu odběru, pokud není dohodnuto jinak, standardně držíme po dobu 7 kalendářních dní v rezervaci. Poté je rezervované zboží automaticky zařazeno zpět do prodeje!

2. Zaslání přepravní službou GLS do 40 kg

Zboží je zasíláno Kupujícímu na uvednou dodací adresu v Kupní smlouvě přepravní společností GLS a to až do hmotnosti 40 kg za 100,- Kč.

Zboží nad 40 kg bude řešeno individuální domluvou (telefonicky nebo e-mailem).

Při nákupu nad 4.000 Kč s DPH je doprava automaticky zdarma, platí při zaslání zásilky smluvním přepravcem GLS. Při osobním vyžádání jiného dopravce platí zákazník cenu dle tarigu daného přepravce.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad poznamenat tyto na přepravním listu a neprodleně je písemně oznámit Prodávajícímu. Pokud je zboží zasláno na dobírku, je řidič přepravce oprávněn převzít dobírku a převzetí peněz potvrdit na přepravním listu. Faktura a daňový doklad jsou přiloženy v zásilce.

Platba

Prodávající akceptuje následující platby:

Platba na dobírku
Hotovost přebírá od Kupujícího přepravce, potvrzení o převzetí hotovosti obdrží Kupující od pracovníka přepravce.
Cena: 30,- Kč

Platba předem bankovním převodem
E-mailem Vám budou zaslány potřebné údaje k platbě (faktura), zboží včetně všech poplatků uhradíte převodem na účet č.ú. 5251805754/0600 vedený u MONETA Money Bank, jako variabilní symbol se uvede číslo vystavené faktury. Zboží bude expedováno až po připsání celé částky na tento účet.

U nás najdete sortiment prověřených značek

Své zákazníky si hýčkáme!

  • Odborně poradíme
  • Ručíme za kvalitu sortimentu
  • Kamenná prodejna a výdejní místo

Jsme Železářství Žaloudek s.r.o.

Masarykovo nám. 84
595 01 Velká Bíteš
tel.: 601 124 569
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Otevřeno pro vás: po - pá: 7:30 - 17 hod.
so: 7:30 - 11 hod.
Nahoru